Bezpečnost služby Adulto

Služby ověření věku při přepravě zásilek

Co umíme,nabízíme?

Adulto.cz je jedničkou na českém trhu v oblasti ověřování věku při online prodeji zboží pro osoby starší 18 let. Zajišťujeme online ověření věku pro více než 300 e-shopů, a to prostřednictvím bankovní identity, služby MojeID a strojového zpracování dokladů totožnosti.

Prodejci alkoholu, tabákových výrobků a dalšího zboží mají zákonnou povinnost ověřit věk zákazníka. V případě některého sortimentu je vyžadováno ověření věku i v okamžiku předání zboží. Přinášíme efektivní nástroj pro přepravní společnosti, díky kterému mohou provádět ověření věku při předání zásilek.

Doručovatelé zásilek až v 90% případů neověří věk zákazníka i přestože byla tato služba odesílatelem objednána. S námi vaše výdejní místo nebo doručovatel jednoduše ověří identitu zákazníka, který úspěšně ověřil věk službou Adulto. Můžete odesilatelům plně garantovat, že ověření věku bylo skutečně provedeno a nehrozí jim případně sankce.

Pro navázání spolupráce nás kontaktujte

doručovatel přepravní společnosti ověří věk
jak problém e-shopů řešíme

Proč využít Adulto?

Díky naší službě zavedete do Vaší přepravy ověření věku, které budete mít plně pod kontrolou a nebude se stávat, že Váš doručovatel nebo smluvní výdejní místo věk adresáta neověří. Navíc budete moci doručovat zásilky s ověřením věku i do automatických výdejních boxů.

Zákazníci naši službu znají a umí ji využívat. Za rok 2023 jsme ověřili věk více než 300.000 zákazníků, proto je vyladěná k dokonalosti.

Budeme Vám k dispozici při návrhu řešení, poskytneme potřebné API i podporu při implementaci do Vašich systémů.

Pro navázání spolupráce nás kontaktujte